Działalność w sex telefonieDziałalność w sex telefonie

Choć sex telefon nie jest w dzisiejszych czasach tak modny jak przed czasami internetu, to nadal cieszy się dużym wzięciem. A służba w nim bywa dla wielu mężatek poważnym napływem pieniędzy. Co ciekawe, nie potrzeba posiadać do niej szerokich kompetencji – wystarczy uwodzicielski ton i życzliwość w pogawędce na zmysłowe toposy.

Do pracy w sex telefonie zwykle zgłaszają się kobiety młode, uczące się, które chcą dorobić do comiesięcznego budżetu. A da się zarobić nawet dużo, nawet do kilku tysięcy złotych na miesiąc. Głównym zadaniem kobiety pracującej w seks telefonie jest zatrzymanie rozmówcy jak najdłużej na linii. Im dłużej będzie rozmawiał, tym więcej będzie musiał zapłacić. Im skuteczniejsza sex telefonistka, tym większe zyski daje swojemu pracodawcy, a to ma wpływ także na jej pensję.

Dama pracująca w sex telefonie powinna być figlarna i kusząca, ale też delikatna i uprzejma. Niezwykle istotna jest też umiejętność dobrego słuchania dyskutanta i dostrojenia się stylem dyskusji do jego subiektywnych wymagań. Jedni polemiści pragną delikatnej, pełnej pożądania rozmówki, inni chcą raczej bardziej pikantne formy. Zazwyczaj wielu kontrahentów sex telefonów decyduje się na jedną pannicę, do której wielokrotnie dzwonią. Im więcej tych dzwoniących, tym wyższe zarobki dla kobity obsługującej seks telefon.

W zatrudnieniu na seks telefonie podobnie relewantna jest cierpliwość i mocne nerwy. Niefortunnie, zdarzają się częstokroć użytkownicy niemili lub nawet nieokrzesani. Mogą oni na wiele sposobów seks telefony urażać czy wyzywać kobietę. Tymczasem ona podczas pracy ma jedną zasadę – nie może kończyć rozmowy jako pierwsza. Musi więc efektywnie polemizować, aby dzwoniący z jednej strony nie uciekł, a z drugiej – zaczął prowadzić rozmowę w sposób bardziej kulturalny. Czyli ta praca, pomimo że wydaje się prosta i świetnie opłacana, najczęściej nie jest dla każdej panny. Osoby, które nie radzą sobie z przekleństwami czy z wulgarnymi tekstami, raczej winnym poszukać przyjemniejszej, bardziej bezproblemowej roboty.

Choć praca na sex telefonie to rola reprezentatywna i czasem niemiła, w rzeczywistości chłodne są tylko początki. Babeczki w ów sposób zarabiające nie potrzebują mieć obaw o osobistą poufność – korporacje angażujące dziewczyny na telefonie ogromnie dbają o ich wypoczynek i bezimienność. Dziewczyna w czasie pracy nie zdradza żadnych szczegółów z życia poza pracą. Gra rolę taką, jakiej od niej wymaga dzwoniący. Im więcej ma zuchwałości i pomysłów podczas pogaduszki, tym lepiej dla niej i jej przyszłej wypłaty.

Top